Hızla artan güç için halk ilaçları

Orta yaşlı erkeklerde sık görülen bir cinsel bozukluk ereksiyon eksikliğidir. 40 yaşına yaklaşıldığında insanlığın güçlü yarısının %40'ı cinsel işlev bozukluğundan muzdariptir. 50 yıl sonra sayıları 1, 5 kat artıyor. Gücü artırmaya yönelik halk ilaçları, erkek gücünü anında geri getirebilecek şifalı otlar ve mucizevi tariflerin bir listesidir. Bazıları korpus kavernozumdaki kan akışını artırmak için ilaç alırken, diğerleri sağlık açısından güvenli olan ilaçları tercih eder.

Erkek gücünü artıran şifalı bitkiler

Erkeklerde iktidarsızlığa şifalı bitkiler

Sistematik ve dozaja uygun kullanıldığında bitkiler prostat iltihabını hafifletir, toplardamar ve kılcal kan akışını aktive eder.

  • Çoban çantası - 35 gr çay olarak demlenir, yarım saat bekletilir ve 50 ml alınır.
  • 1, 5 yemek kaşığı. l. Alıç çiçekleri 1, 5 bardak su ile dökülerek bir gece bekletilir. Güçlendirilmiş sıvı ateşte 5 dakika kaynatılır, kapağın altında soğutulur. İlk bardak aç karnına içilir, diğer 2 bardak gün boyu yemeklerden sonra içilir.
  • Yaban havucu – 4 l. 6 l'ye bağlanın. Sahra. İçeriği olan tabaklar 15 dakika ateşte tutulur, 8 saat sıcak bırakılır. Norm 1 litredir. yemeklerden önce sıvılar. Tüm otlar günde üç kez alınır.

Sarı Kantaron

Çim, pelvise kan akışına neden olur. Bunun için 2 yemek kaşığı ham madde kaynar suya batırılır ve soğuyuncaya kadar sıcak tutulur. Alkol tentürünü kullanarak halk ilaçlarının gücünü artırabilirsiniz. Kurutulmuş sarı kantaron ve votkayı 1: 5 oranında alın ve bir hafta bekletin. Doz – yemeklerden sonra 40 damla.

Bitkisel karışım

Erkek gücü için halk ilaçları vücudun genel olarak güçlendirilmesini içerir. Nane, sarı kantaron, yonca ve genç ısırgan otu eşit miktarlarda alınır. Karışımdan 5 yemek kaşığı bir litre kaynar suya koyun ve ocağı kapatın. Bir saat sonra infüzyon hazırdır. 6 kata kadar kesirli olarak alın.

Soğan kabuğu

Kaynatma kan akışını uyarır, erkeğe güç verir ve vücudu vitaminlerle doyurur. 650 ml kaynar suya bir bardak kabuk atılır, 5 dakika kaynatılır ve su kuvvetli demlenmiş çay rengini alana kadar bırakılır. Bir ay boyunca yarım bardak ılık alın.

Erkekler için propolisli bal

Bal ve propolis bir erkeğin gücünü artırmaya yardımcı olacaktır

Arı ürünlerinin iyileştirici gücüne güvenerek halk ilaçlarını kullanarak gücü nasıl artırabilirim? Kimyasal bileşimi ve bunların vücut üzerindeki etkisini bilerek iç süreçleri düzeltebilirsiniz. Bal, gücü ve sağlığı korumak için yüzlerce faydalı besin içerir. Diğerleri arasında - magnezyum, potasyum, klor, demir, diğer makro ve mikro elementler.

Balın faydaları çeşidine bağlıdır. Koyu çeşitler cinsel iktidarsızlığı tedavi etmek için kullanılır. Kestane diğerlerine göre tedaviye daha uygundur. Güzel kokulu bal, propolis ile kombinasyon halinde etkilidir. Çiçeklerin reçineli kısımlarından oluşan yapışkan madde 300'e kadar faydalı bileşen içerir, bu nedenle erektil disfonksiyonla ilaçlardan daha kötü bir şekilde savaşmaz.

Propolis-bal karışımı tarifi

Kovan çerçevelerinden toplanan 15 g balmumu bezelyesini bir su banyosunda eritin. Soğutulmuş kütleye 200 gr bal ekleyin ve pürüzsüz hale gelinceye kadar karıştırın. API ürünlerine alerjiniz yoksa yemeklerden 20 dakika önce bir kaşık dolusu ürünü ılık suyla yıkayın.

Propolisli ve cevizli bal afrodizyak olarak kabul edilir. Öğütülmüş çekirdekler sıvı karışıma karıştırılarak ayda 3 defa büyük bir kaşıkla aç karnına yenir.

Potansiyeli arttırmanın bu yöntemleri:

  • prostat bezinin iltihabını ortadan kaldırmak;
  • libidoyu teşvik etmek;
  • sperm kalitesini artırın.

Potansiyeli arttırmak için halk ilaçları: propolis tentürü

20 g aktif madde, 80 ml tıbbi alkol ile karıştırılır, periyodik olarak çalkalanması hatırlanarak bir hafta bekletilir. Bitmiş infüzyon süzülür, yemeklerden önce 40 damla ılık su ile alınır.

Erkekler için süper ürün - mucizevi kabak

Kabak çekirdeği - gücü arttırmak için bir halk ilacı

Halk ilaçlarını kullanarak gücü arttırmak için portakal sebzesinin posasını, suyunu ve çekirdeklerini kullanın. Potasyum nedeniyle fazla sıvıyı uzaklaştırır, vücudu demir, karotenoidler, T, A, E B, C, D, K vitaminleriyle doyurur. Tohumların içerdiği çinko, prostat bağ dokusunun çoğalmasını önler ve sperm hareketliliğini artırır.

Güç arttırıcı – kabak çekirdeği. Öğün aralarında 40 adet çiğ çekirdek yenir. Günlük norm 120 adettir.

Üreme sisteminin sağlığı ve prostat iltihabının önlenmesi için yarım kilo kabak çekirdeği blenderden geçirilip bir bardak propolis-bal karışımıyla birleştirilir.

Doğal ilaç

Fındık erkek gücünü geri kazanmaya yardımcı olur

Aşağıdaki tarif cinsel iktidarsızlığın tedavisi için uygundur:

  • 2 su bardağı soyulmamış tohum fırında kurutulur;
  • deriyle birlikte ezilmiş;
  • Kütle bir litre kaynar suya yerleştirilir.

Karışım ilk kabarcıklar görünene kadar getirilir. Soğuduktan sonra 2 yemek kaşığı ekleyin. l. kestane balı, sallayın. Terapötik kokteyl 3 ay boyunca 3 kez 60 ml içilir. Altı ay sonra kurs tekrarlanır.

Kavak kabuğunun faydaları

Potansiyeli arttırmak için halk ilaçları acı kabuğu kullanır. Şunları içerir: flavonoidler, reçineler, tanenler, mineral tuzlar, karoten, organik asitler, fenolglikozitler. Bileşenler sağlığı iyileştirir ve libidoyu uyarır.

Tentürü hazırlamak için yarım şişe votka veya alkol alın. Hammaddeler - 200 gr alkolle dökülür ve 15 gün bekletilir. 20 damla 50 ml su ile seyreltilerek günde üç kez aç karnına dörtte bir oranında alınır. İlaç prostat hasarı alanını azaltır ve genitoüriner sistemi güçlendirir.

Potansiyeli artırmaya yönelik geleneksel yöntemler, ağrılı idrara çıkma sorununu ortadan kaldıran ve cinsel işlevi normalleştiren bir kaynatma tarifi sunar. 100 gr ezilmiş kabuğu bir litre suda demleyin ve ocakta 20 dakika pişirin. Onko-koruyucu özelliklere sahip bir ekstrakt, erkek patolojileri için de etkilidir.