yorumlar Alfazone

 • Σοφία
  Kışın erkek arkadaşım hipotermi nedeniyle hastalandı, şiddetli iltihap vardı, ancak doktora gitmeyi uzun süre erteledi. Seksi unutmak zorunda kaldım, arzu tamamen gitti. Sonuç olarak, erektil disfonksiyon teşhisi kondu. Doktor Alfazone kapsülleri önerdi. İltihabı çabucak çıkardılar ve tonu geri verdiler. Şimdi iyiyiz.
  Alfazone
 • Carola
  Benden yaşça büyük bir adamla çıkıyorum. Öncesinde yatakta sorun yaşamıyorduk ama koronovirüsten sonra bir şey oldu ve libidosu gitti. Alfazone kapsüllerini denemesini önerdim. Kelimenin tam anlamıyla ilk dozdan sonra ereksiyon ona geri döndü ve tekrar mutluyuz. Bu ilacı herkese tavsiye ederim.
  Alfazone
 • Γεώργιος
  Karım ve ben uzun zamandır birlikteyiz, çocuklar büyüdü, hayat çok monotondu, libidom azalmaya başladı ve seks arka planda soldu. Sorunu çözmek için Alfazone kapsülleri almaya başladım ve bu, bir ilişkideki eski tutkumuzu geri getirmemize yardımcı oldu. Ve vücudun genel durumu düzeldi, kendimi genç hissediyorum.
  Alfazone
 • Mustafa
  58 yaşındayım ve son yıllarda libidom giderek azaldı. Doktorlara gittim, bir sürü farklı ilaç ve alternatif terapi denedim ama hepsi ya işe yaramadı ya da kısa bir etkisi oldu. Ve sadece Alfazon kapsülleri tekrar bir erkek gibi hissetmeme yardımcı oldu, seks çok parlak oldu.
  Alfazone
 • Mustafa
  Erken boşalma sorunum vardı. Kızlarla nadir toplantılarda çılgınca karmaşıklaştım, başarısızlıklar oldu, ardından uzun bir depresyona girdim. Alfazone kapsülleri için bir reklam gördüğümde denemeye karar verdim. Ve ne kadar hızlı hareket ettiklerine çok şaşırdım. Ve bir aylık tedaviden sonra çok uzun süre seks yapabilirim.
  Alfazone
Değerlendirme Alfazone
4.2
8